زیر دستی

زیر دستی همانطور که از نامش نیز پیداست از وسایلی به شمار میرود که از روی آن برای قرار دادن کاغذ های مخصوص یادداشت استفاده میشود. زیر دستی از متریال های گوناگونی تولید میشود که از مهمترین آنها چرم و چوب میباشد. بخصوص زیر دستی چرمی از محبوبیت بسیار بالایی در فروش برخوردار است. زیر دستی بیشتر در ادارات برای استفاده کارمندان و همچنین افرادی که به اداره رفت و آمد میکنند به کار میرود. البته زیر دستی هایی که برای ادارات به کار میروند میتوانند بنا به درخواست مشتری در انواع گوناگونی تولید شوند.

به طور مثال زیر دستی تولید شده در صحافی عباسیان بنا به سفارش مشتری میتواند از ویژگی هایی همچون تعبیه برش به منظور قرار دادن سی دی، کاغذ و یا خودکار برخوردار باشد.

سایز و ابعاد به کار رفته در بیشتر زیر دستی ها به نحوی میباشد که یک کاغذ a4‌ را بتوان به راحتی بر روی آن جای داد. زیر دستی تولید شده در صحافی عباسیان انواع مختلفی دارد که در ادامه انواع آن را نام خواهیم برد:

1. زیر دستی چرمی که در ابتدا نیز به آن اشاره شد از محبوب و معروفترین نوع زیر دستی برای ادارات میباشد که بسیار شیک و زیبا میباشد. این نوع زیر دستی باعث افزایش پرستیژ کاری شما خواهد شد.

2. زیر دستی چوبی نیز که در ساخت آن از چوب استفاده شد بسیار زیبا و شکیل میباشد.

3. نوعی از زیر دستی وجود دارد که کمتر تولید کننده ای در ساخت و تولید آن فعالیت میکند. زیر دستی مدیران از بهترین نوع زیر دستی مخصوص مدیران و همچنین افراد رده بالای صحافیمیباشد که توسط صحافی عباسیان در انواع مختلف تولید و عرضه میشود.

4. از ساده ترین نوع زیر دستی موجود در این شرکت، زیر دستی طلقی میباشد. جنس به کار رفته برای ساخت این نوع زیر دستی طلق میباشد. البته طلق مقاومت بالایی دارد و از انعطاف پذیری بسیار بالایی نیز برخوردار است که مناسب دانشجو ها و افرادی میباشد که همواره در حال رفت و آمد میباشند.در نظر داشه باشید زیر دستی طلقی نیز در دو نوع شفاف و مات تولید میشود که هر دو نوع آن بسیار زیبا میباشند.

5. زیر دستی سمیناری از بهترین زیر دستی های مناسب برای برگزاری سمینار و مراسم های مختلف میباشد. زیر دستی سمیناری تولید شده در صحافی عباسیان با امکاناتی همچون تعبیه جای کارت، سی دی و خودکار عرضه و به فروش میرسد.

1مجموع 2 محصول
1مجموع 2 محصول
نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :