فولدر A4

فولدر A4 از جمله وسایل تبلیغاتی موثر برای شرکت و سازمان ها میباشد. فولدر A4 در واقع ابزار مناسبی برای مدارک و همچنین اسناد یک شرکت میباشد و میتوان از طرح و لوگوی شرکت به عنوان تبلیغ بر روی آن استفاده نمود. در فولدر a4‌ هر اسناد و مدرکی را میتوان نگهداری نمود. حتی میتوانید مدارک مورد نیاز مشتری را درون آن قرار داده و به مشتری عرضه کنید.طراحی فولدر A4 انجام شده توسط صحافی عباسیان به صورت کاملا اختصاصی و با سفارش مشتری انجام میشود. در طراحی فولدر A4 توسط صحافی عباسیان تمامی اطلاعات مشتری از قبیل لوگو، نام و تلفن تماس شرکت درج میشود.

سایز A4 استانداردترین ابعاد برای یک فولدر میباشد که برای قرارگیری اسناد و مدارک با ابعاد کوچک و بزرگ بسیار مناسب میباشد. صحافی عباسیان برای تولید فولدر A4 بنا به دخوراست مشتری میتواند امکانات و برش هایی را مانند محل قرار گیری کارت ویزیت وسی دی در نظر بگیرد که برای شرکت ها کاربرد بسیار زیادی دارد و در صورت لزوم میتوانند از آنها استفاده کنند.

فروش فولدر A4 با قیمت و نرخ های متفاوتی انجام میشود که البته بستگی به نوع فولدر شما نیز دارد. از عوامل تاثیرگذار و تعیین کننده در قیمت فولدر A4 میتوان به صحافی، جنس، سایز و خدمات پس از چاپ آن اشاره کرد.

برای دریافت اطلاعات کاملی از قیمت فولدر A4 بهتر است اولین تماس را با صحافی عباسیان برقرار کنید که از سال ها سابقه مشاوره در ارائه انواع خدمات چاپ و تولید فولدر a4‌برخوردار است.

بیشترین کاغذ هایی که برای ساخت فولدر A4 توسط تولید کنندگان مورد استفاده قرار میگیرد مقوا میباشد. دلیل استفاده از مقوا مقاومت بالاتر آن نسبت به سایر کاغذ ها میباشد. صحافی عباسیان نیز تا جای ممکن سعی نموده تا برای فروش و عرضه فولدر A4 از بهترین مقوا استفاده نماید تا دوام و ماندگاری بالاتری داشته باشد. مقوای به کار رفته در ساخت و تولید فولدر A4 از گلاسه ضخیم میباشد و پس از چاپ بر روی آن  سلفون مات یا براق کشیده میشود تا در کنار زیبایی بالایی که این سلفون ها ایجاد میکنند باعث دوام بالای فولدر نیز شود.

اگر به دنبال کیفیت، ماندگاری، زیبایی فولدر A4 خود هستید صحافی عباسیان را در اولیت انتخاب خود برای سفارش قرار دهید.

1مجموع 3 محصول
1مجموع 3 محصول
نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :