لوح تقدیر

لوح تقدیر یک یاد بود و تقدیر نامه میباشد که از طرف شرکت و یا سازمان به یک کارمند و یا کارمندان اهدا میشود. به طور مثال ممکن است یکی از کارکنان شرکت به عنوان کارمند نمونه انتخاب و معرفی شود که از این رو از طرف شرکت به او لوح تقدیر اهدا میشود. در ساخت لوح تقدیر نیز از چوب به عنوان قاب استفاده میشود. البته متریال های دیگری نیز وجود دارند که به سلیقه مشتری انتخاب میشوند ولی چوب کارایی و زیبایی بیشتری دارد.

فروش لوح تقدیر

شرکت هایی مانند صحافی عباسیان وجود دارند که انواع و اقسام لوح های تقدیر را به صورت کاملا سفارشی و به درخواست مشتری تولید و عرضه میکنند. صحافی عباسیان عرضه و فروش لوح تقدیر را سالیان زیادیست که آغاز نموده و تا به امروز لوح های زیادی را برای شرکت های خصوصی و همچنین ارگان های دولتی تولید نموده است.

لوح تقدیر

این شرکت به عنون یک تولید کننده نمونه در زمینه لوح تقدیر مفتخر است اعلام کند فروش لوح تقدیر توسط این شرکت با قیمت بسیار مناسب و نازل انجام میشود که قابل مقایسه با سایر تولیدکنندگان نیست.هر نوع متریالی بنا به سفارش مشتری برای ساخت و تولید لوح تقدیر توسط این شرکت مورد استفاده قرار خواهد گرفت. از بهترین متریال هایی که صحافی عباسیان استفاده میکند میتوان به چرم مصنوعی ، پارچه جیر و گالینگور اشاره نمود.

تولید کنندگان لوح تقدیر کمی وجود دارند که محصولات خود را به سراسر کشور ارسال میکنند ولیصحافی عباسیان در فروش لوح تقدیر اینگونه نیست و از ابتدای شروع به کار خود آمادگی دریافت سفارشات از سراسر کشور را اعلام کرده و تا کنون هر سفارشی را که دریافت نموده در سر موعد مقرر به مشتری تحویل داده است. برای ساخت و تولید لوح تقدیر باید حساسیت بالایی به خرج داده شود زیرا لوح از جمله هدایایی میباشد که در ذهن فرد باقی میماند. ظرافت در طراحی و همچنین جذاب بودن آن از جمله مهمترین فاکتورهای یک لوح تقدیر مناسب و استاندارد میباشد.اگر شما هم جزو کارفرمایانی هستید که قصد دارید تا از خدمات کارمندان خود قدردانی و تشکر کنید بهتر است با سفارش لوح تقدیر مناسب و شایسته از صحافی عباسیان باعث خوشحالی در آنها شده و از زحمات آنها از این طریق قدردانی نمایید.

لوح تقدیر

از گذشته تا کنون مرسوم بوده است که برای قدردانی از کارمندان و پرسنل یک مجموعه که این مجموعه میتواند ادارات دولتی، شرکت های خصوصی، کارخانجات مختلف،‌تولیدی ها، موسسات و سازمان ها باشد از لوح تقدیر استفاده میشود. مطمئنا همگی شما با لوح تقدیر آشنایی دارید. لوح تقدیر نامی آشنا برای یک به یک ما میباشد و از گذشته تا حال با آن خاطرات زیادی داریم. حتما به یاد دارید که برای تقدیر از شاگرد اول و یا ممتار مدرسه در حضور جمع و در حیات مدرسه به او لوح تقدیر اهدا میشد.

شاید لوح تقدیر از لحاظ مالی ارزش چندانی برای فرد نداشته باشد اما میتواند خاطره خوبی را در ذهن او بر جای بگذارد. لوح تقدیر یکی از بهترین هدایایی است که خستگی زحمات پرسنل را از بین میبرد. لوح تقدیر میتواند مزایایی را برای سازمان و شرکتی که اقدام به اهدای لوح به پرسنل خود نموده است داشته باشد. لوح تقدیر به دلیل اینکه حاوی آرم و لوگوی شرکت میباشد میتواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی نیر محسوب میشود. در واقع در مدت زمانی که شخص لوح تقدیر را در اختیار دارد بستگان و آشنایان وی آنرا مشاهده نموده و با نام سازمان آشنا خواهند شد که همین موضوع اعتبار سازمان را تا حد زیادی بالا میبرد و ذهنیت خوبی از سازمان و شرکت در ذهن مخاطب بر جای میگذارد.

از متریال های زیادی بنا به درخواست مشتری برای ساخت لوح تقدیر استفاده میشود که از بهترین نوع این متریال ها میتوان چرم، چوب و شیشه را نام برد. این متریال ها علاوه بر اینکه زیبایی خاصی دارند از استحکام و دوام بالا و بی نظیری نیز برخوردار هستند. البته برای تمام قسمت های لوح تقدیر تنها از یک متریال استفاده نمیشود و ممکن است چوب، چرم و شیشه به صورت ترکیبی به کار برده شود.

متونی که برای تقدیر و تشکر بر روی لوح تقدیر درج میشود میتواند توسط مشتری انتخاب شود و یا انتخاب یک متن زیبا و در خور بر عهده تولید کننده باشد. هرمتنی میتواند برای لوح تقدیر انتخاب شود ولی در تمامی لوح ها نام شخصی که قرار است لوح را دریافت کند و همچنین آرم و نام مجموعه درج میشود.

لوح تقدیر

قیمت لوح تقدیر

قیمت لوح تقدیر ارتباط مستقیمی با متریالی که در ساخت آن به کار میرود دارد. هر چه متریال های با ارزش تری برای ساخت لوح تقدیر استفاده شود مطمئنا قیمت لوح تقدیر نیز بالاتر خواهد بود. البته همانطور که گفته شد لوح تقدیر برای قدردانی از پرسنل مورد استفاده قرار میگیرد که به همین دلیل بهتر است بهترین متریالها را برای ساخت لوح تقدیر انتخاب کنید. بنابراین در خرید لوح تقدیر ، صرفا به قیمت لوح تقدیر توجه نکنید بلکه سعی کنید کیفیت را بیشتر در نظر بگیرید. 

کیفیت متریال نیز برای تولید لوح تقدیر بسیار مهم است. هر چه لوح تقدیر از کیفیت بالاتری برخوردار باشد از دوام و طول عمر بالاتری نیز برخوردار خواهد بود. استفاده از متریال با کیفیت به وجدان کاری سازنده لوح تقدیر نیز بستگی دارد. سعی کنید سفارش ساخت لوح تقدیر را به تولید کنندگانی بسپارید که از اعتبار بالایی برخوردار باشند و بهترین متریال ها را برای ساخت لوح مورد استفاده قرار دهند. 

لوح تقدیر ارزان

عرضه انواع لوح تقدیر ارزان قیمت یکی از مشخصات صحافی عباسیان است. در نظر داشته باشید که لوح تقدیر ارزان ، به معنی کیفیت پایین محصول نیست بلکه صحافی عباسیان تلاش نموده است تا با بهره گیری از با کیفیت ترین محصولات ، لوح تقدیر ارزان را عرضه نماید. امروزه به لطف پیشرفت تکنولوژی از تجهیزات مدرنی برای ساخت لوح تقدیر استفاده میشود که باعث شده تا ساخت آن با دقت بسیار بیشتری نسبت به گذشته انجام شود. ساخت لوح تقدیر در گذشته با کمک دست انجام میشد که به همین دلیل دقت کار تا حد زیادی کاهش پیدا میکرد اما امروزه با طراحی های کامپیوتری و همچنین استفاده از دستگاه های برش CNC دقت کار تا حد بسیار زیادی افزایش یافته است. استفاده از طراحی کامپیوتری و همچنین دستگاهCNC شاید دقت کار را در تولید یک عدد لوح نشان ندهد ولی مطمئنا زمانی که پای تعداد زیادی لوح در میان باشد متوجه خواهید شد که استفاده از دستگاه CNC تا چه حد اهمیت دارد. لوح های تقدیری که با دستگاه برش خورده و سپس تولید شده اند را اگر در کنار یکدیگر قرار دهید هیچ تفاوتی از لحاظ ظاهری با یکدیگر نخواهند داشت و در جزئیات یکسان میباشند. لوح تقدیر ارزان قیمت را می توانید در زمانی کوتاه از صحافی عباسیان سفارش دهید. 

لوح تقدیر

خرید لوح تقدیر

رنگ به عنوان یکی از گزینه ها در خرید لوح تقدیر محسوب می شود. رنگ بندی های لوح تقدیر نیز متفاوت است. از طیف های رنگی مختلفی برای ساخت لوح تقدیر استفاده میشود  که البته معمولا مشتری دخالت چندانی در انتخاب رنگ لوح ندارد. تولید کننده لوح نسبت به تشخیص و تجربه خود میتواند بهترین رنگ را برای تولید لوح انتخاب و به کار ببرد. البته رنگی که توسط تولید کننده انتخاب میشود نیز بر حسب نوع مناسبت، شرایط سنی، نوع سازمان و موارد دیگر متفاوت میباشد. بنابراین در هنگام خرید لوح تقدیر بهتر است به رنگ آن نیز توجه نمایید. اکثر لوح تقدیرها از قابلیت ایستایی برخوردار هستند که این حالت ایستایی ممکن است توسط پایه و یا نگهدارنده ای که در پشت لوح قرار میگیرند بوجود بیاید.

برای خرید لوح تقدیر بهتر است به تولید کنندگان معتبر مراجعه نمایید. یکی از شرکت هایی که سالیان زیادی است در زمینه تولید انواع لوح تقدیر فعالیت میکند شرکت لوح تقدیر عباسیان میباشد. شرکت لوح تقدیر عباسیان از مدرن ترین دستگاه های برش برای ساخت لوح تقدیر بهره میبرد  که همین موضوع باعث شده دقت کار تا حد زیادی افزایش یابد.

قیمت لوح تقدیر در شرکت لوح تقدیر عباسیان نسبت به سایر شرکت ها و تولیدکنندگان بسیار مناسب تر میباشد و همین موضوع باعث شده تا مشتریان این شرکت روز به روز افرایش یابد. برای خرید لوح تقدیر از شرکت لوح تقدیر عباسیان میتوانید با بخش فروش این شرکت تماس حاصل کرده و بعد از دریافت مشاوره کامل سفارش خرید لوح تقدیر را در هر تعداد که نیاز دارید به این شرکت بسپارید.

12مجموع 40 محصول
12مجموع 40 محصول
نظرات
علمدار : قدر دانی
1 0
عالی ومتنوع که در تمام مراسمهای رسمی مورد استفاده میباشد موفقیت شما راارزومندم
مدیریت : ممنون متقابلا
1 0
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :