لوح تقدیر

لوح تقدیر یک یاد بود و تقدیر نامه میباشد که از طرف شرکت و یا سازمان به یک کارمند و یا کارمندان اهدا میشود. به طور مثال ممکن است یکی از کارکنان شرکت به عنوان کارمند نمونه انتخاب و معرفی شود که از این رو از طرف شرکت به او لوح تقدیر اهدا میشود. در ساخت لوح تقدیر نیز از چوب به عنوان قاب استفاده میشود. البته متریال های دیگری نیز وجود دارند که به سلیقه مشتری انتخاب میشوند ولی چوب کارایی و زیبایی بیشتری دارد.

شرکت هایی مانند صحافی عباسیان وجود دارند که انواع و اقسام لوح های تقدیر را به صورت کاملا سفارشی و به درخواست مشتری تولید و عرضه میکنند.

صحافی عباسیان عرضه و فروش انواع لوح تقدیر را سالیان زیادیست که آغاز نموده و تا به امروز لوح های زیادی را برای شرکت های خصوصی و همچنین ارگان های دولتی تولید نموده است.

این شرکت به عنون یک تولید کننده نمونه در زمینه لوح تقدیر مفتخر است اعلام کند فروش لوح تقدیر توسط این شرکت با قیمت بسیار مناسب و نازل انجام میشود که قابل مقایسه با سایر تولیدکنندگان نیست.

هر نوع متریالی بنا به سفارش مشتری برای ساخت و تولید لوح تقدیر توسط این شرکت مورد استفاده قرار خواهد گرفت. از بهترین متریال هایی که صحافی عباسیان استفاده میکند میتوان به چرم مصنوعی ، پارچه جیر و گالینگور اشاره نمود.

تولید کنندگان لوح تقدیر کمی وجود دارند که محصولات خود را به سراسر کشور ارسال میکنند ولی این شرکت از ابتدای شروع به کار خود آمادگی دریافت سفارشات از سراسر کشور را اعلام کرده و تا کنون هر سفارشی را که دریافت نموده در سر موعد مقرر به مشتری تحویل داده است.

برای ساخت و تولید لوح تقدیر باید حساسیت بالایی به خرج داده شود زیرا لوح از جمله هدایایی میباشد که در ذهن فرد باقی میماند. ظرافت در طراحی و همچنین جذاب بودن آن از جمله مهمترین فاکتورهای یک لوح تقدیر مناسب و استاندارد میباشد.اگر شما هم جزو کارفرمایانی هستید که قصد دارید تا از خدمات کارمندان خود قدردانی و تشکر کنید بهتر است با سفارش لوح تقدیر مناسب و شایسته از صحافی عباسیان باعث خوشحالی در آنها شده و از زحمات آنها از این طریق قدردانی نمایید.

12مجموع 40 محصول
12مجموع 40 محصول
نظرات
علمدار : قدر دانی
0 0
عالی ومتنوع که در تمام مراسمهای رسمی مورد استفاده میباشد موفقیت شما راارزومندم
مدیریت : ممنون متقابلا
0 0
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :