کلاسور

کلاسور از وسایل و تجهیزات جداناپذیر در ادارات محسوب میشود که از آن برای نگهداری انواع کاغذ های موجود که از نوع سوراخدار هستند استفاده میشود. کلاسور از متریال هایی همچون مقوا، پلاسیتک و چرم ساخته میشود. اگر در ساخت کلاسور از بهترین نوع پلاستیک، چرم و یا مقوا استفاده شود، دوام آن طولانی خواهد بود.تولید کننده هایی که در زمینه ساخت کلاسور مشغول به کار هستن ظرفیت آنرا بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ برگ در نظر میگیرند. البته ظرفیت ها متغیر است و ممکن است بنا به سفارش و درخواست مشتری ظرفیت کلاسور بیش از اعداد نام برده باشد.

صحافی عباسیان از جمله صحافی های تولید کننده کلاسور میباشد که کلاسور های مناسب با سلیقه مشتری تولید میکند و تا کنون سفارشات زیادی را تولید و به مشتری عرضه نموده است. اما عوامل زیادی وجود دارند که در موفقیت صحافی عباسیان برای تولید کلاسور تاثیر گذار هستند:

1.  اولین نکته ای که این صحافی را در بین سایر تولید کنندگان متمامیز میکند قیمت مناسب و منصفانه آن میباشد. برای پی بردن به قیمت تنها فاصله شما با این صحافی یک تماس تلفنی میباشد. میتوانید با این صحافی تماس حاصل کرده و از مشاوره رایگان تیم فروش کلاسور بهره مند شوید.

2. همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد یک تولید کننده کلاسور از متریال هایی همچون چرم، مقوا و پلاستیک ساخته میشود اما برخی از صحافی ها از بدترین نوع این متریال ها استفاده میکنند که از همین رو طول عمر  و دوام آن کوتاه خواهد بود. صحافی عباسیان تضمین میکند بهترین متریال ساخت کلاسور را برای تولید به کار میبرد.

3. سایز بندی های بسیار متنوع از دیگر ویژگی های بارز این صحافی میباشد. شاید کمتر صحافیی را که در زمینه فروش کلاسور فعالیت میکنند بتوایند پیدا کنید که کلاسور با سایز متنوع را عرضه میکنند. سایزبندی های ارائه شده در صحافی عباسیان به صورت A3،A4،B5 و A5‌میباشد.

4. قفل کلاسور یکی از اجزا آن میباشد که باید از ویژگی هایی همچون ضد زنگ و مقاوم در برابر فشار برخوردار باشد. قفل های به کار رفته در کلاسور صحافی عباسیان توانایی و قابلیت کار تا سالیان طولانی بدون هیچ گونه افت کیفیت و زنگ زدگی را داراست.

5. صحافی عباسیان برای اینکه لبه های پایینی کلاسور پس از مدتی استفاده خورده و له نشود از تیغه های فلزی استفاده نموده است که پوشش خوبی را برای لبه ها ایجاد میکند.

1مجموع 5 محصول
1مجموع 5 محصول
نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :